Nasza historia

Nasza siedziba

W latach 1998-2009 siedzibą WSWOP „Hospicjum Domowe” był lokal przy ul. 27 grudnia 3. Został on wyremonotwany i wyposażony dzięki wsparciu przedsiębiorstw indywidualnych oraz oczywiście wolontariuszy.

Od roku 2009 funkcjonujemy w naszej nowej siedzibie przy ul. Bednarskiej 4. Stało się to możliwe dzięki wsparciu naszych wspaniałych Darczyńców- poznaniaków i Wielkopolan, szczególnie rodziny Państwa Pater, którzy ofiarowali nam część budynku,.

W przestronnych i dogodnych warunkach oferujemy Państwu wiele usług medycznych m.in. w Poradni Leczenia Bólu, Poradni Geriatrycznej, oraz paramedycznych (fizjoterapia, rehabilitacja pamięci i in.)

Do dyspozycji Państwa jest nasz zespół: lekarze, pielęgniarki, psycholodzy, fizjoterapeuci, prawnik, pracownik socjalny w celu udzielenia szerokiego wachlarza porad.

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu w celu uzyskania informacji lub zarejestrowania się na konkretną wizytę:

Rejestracja do lekarzy i psychologa: tel. (61) 855 11 76
Sekretariat (informacje, rejestracja na porady prawne, programy dla seniorów):
e-mail: list@hospicjum-domowe.poznan.pl, tel. (61) 852 92 99