Inne formy pomocy

Kupujesz i pomagasz: FaniMani
Robiąc zakupy przez FaniMani.pl, wskazany procent wartości Twojej transakcji wraca do wybranej przez Ciebie organizacji w formie darowizny. I to nic Cię nie kosztuje.

Profil naszego Stowarzyszenia na FaniMani znajdziecie tutaj:

https://fanimani.pl/zbieramy/wielkopolskie-stowarzyszenie-wolontariuszy-opieki-paliatywnej-hospicjum-domowe/

SięPomaga.pl
To miejsce, w którym dzieją się cuda. Tam wierzy się w ludzi, dla których “dziękuję” i satysfakcja z niesienia pomocy, jest wystarczającym powodem, by działać. Także naszą działalność można wspomagać na platformie. Szczegóły:

http://www.siepomaga.pl/f/wswop

Umieszczenie materiałów reklamowych na stronie internetowej:
Możesz umieścić na swojej stronie internetowej materiały reklamowe dotyczące Hospicjum Domowego dla Dzieci i dla Dorosłych.
Tu możesz je pobrać.

Portale społecznościowe
Dołącz do nas na Facebooku i spraw aby jak najwięcej Twoich znajomych dowiedziało się o działalności hospicjum domowego dla dzieci i dla dorosłych.

Facebook <<<

Zamiast bukietu
Ślub można połączyć z pomocą. Zamiast tradycyjnych bukietów kwiatów goście mogą ofiarować na cel charytatywny pieniądze lub drobne dary rzeczowe (np. pieluchy dla dzieci:). Poproś swoich gości, aby zamiast przynoszenia kwiatów pomogli nam.

Zorganizowanie zbiórki
Będziemy Państwu wdzięczni także za zorganizowanie zbiórki pieniężnej lub rzeczowej na rzecz hospicjum w swojej firmie, szkole, lub instytucji. Gdyby mieli Państwo wątpliwość czego brakuje naszym podopiecznym prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Każdy z Was może zostać ambasadorem hospicjum

Opowiedz swoim znajomym o naszym hospicjum i jego potrzebach.