Zlecenie stałe

W prowadzonej przez nas działalności konieczna jest kontrola bieżących wydatków i pieniędzy którym dysponujemy. Chcielibyśmy poprosić Państwa o pomoc w budowaniu razem z nami stabilnego budżetu przeznaczonego na pomoc dla dzieci i dorosłych otaczanych przez nas opieką. Potrzebujemy systematycznej pomocy, a stałe wpłaty pozwalają nam planować wydatki na wsparcie dla naszych pacjentów i ich rodzin.

Zlecenie stałe jest bardzo prostą usługą bankową. To nic innego jak przelew, który bank wykona cyklicznie, zawsze na tą samą kwotę (2 zł, 5zł 30 zł czy inna zadeklarowaną przez Państwa) i do tego samego odbiorcy. W dyspozycji określa się również, kiedy takie przelewy mają być wykonywane. Sami decydują Państwo, czy przelew zawsze będzie wychodził tego samego dnia, czy raz na kilka miesięcy. Mogą Państwo wskazać także, kiedy taka usługa ma przestać działać.

Do utworzenia zlecenia stałego zachęcamy indywidualne osoby a także firmy. Każda firma, która zadeklaruje comiesięczną wpłatę w określonej kwocie zostanie wyszczególniona na naszej stronie internetowej jako darczyńca.