Przekaż 1% na Hospicjum dla dzieci i dorosłych w Wielkopolsce. Organizacja Pożytku Publicznego – KRS: 0000076882 Numer konta bankowego: 52 1090 1447 0000 0000 4404 7690

Modele współpracy


Wielkopolskie Stowarzyszenie Wolontariuszy Opieki Paliatywnej „Hospicjum Domowe” działa już od 1998 roku i jest jednym z pierwszych hospicjów dla dzieci i dorosłych w Polsce. Stowarzyszenie powstało z inicjatywy ludzi, którym los innych ludzi nigdy nie był obojętny, w celu niesienia pomocy zarówno dzieciom i dorosłym w ich ostatniej drodze. Od początku naszej działalności staramy się, aby każdy potrzebujący pomocy mógł ją otrzymać kiedy jest ona niezbędna. Nie bylibyśmy w stanie pomagać naszym podopiecznym bez wsparcia osób dobrej woli, instytucji publicznych czy prywatnych firm.

DLATEGO ZAPRASZAMY WAS DO ROZPOCZĘCIA PISANIA PIĘKNEJ HISTORII POMOCY

Możesz pomóc poprzez

1. Marketing Zaangażowany Społecznie

To połączenie celów ekonomicznych przedsiębiorstwa z celami społecznymi w ramach danego przedsięwzięcia. Dzięki temu pięknemu narzędziu Firmy poprawiają swój wizerunek na rynku, odnotowują wzrost sprzedaży, zyskują lojalność wobec marki. My za to możemy lepiej sprawować opiekę nad naszymi podopiecznymi. Aby wesprzeć nas możesz np.:

  • Przekazać na rzecz naszego Hospicjum określoną kwotę/procent od transakcji sprzedaży;

  • Zorganizować wydarzenie charytatywne.

Możesz pomóc poprzez

2. Wolontariat pracowniczy

Polega na angażowaniu się pracowników firm w działalność wolontarystyczną na rzecz organizacji społecznych. Pracownicy – wolontariusze świadczą różnego rodzaju prace na rzecz potrzebujących, wykorzystując przy tym swe umiejętności i zdolności, a jednocześnie rozwijając swe talenty w innych dziedzinach. Firma wspiera pracownika w tych działaniach – w zależności od swej kultury organizacyjnej: deleguje pracownika do pracy jako wolontariusza w czasie pracy, przekazuje pomoc rzeczową, wsparcie logistyczne i finansowe.

Możesz pomóc poprzez

3. Payroll

Polega na dobrowolnej deklaracji pracowników przedsiębiorstwa do regularnego przekazywania niewielkiej kwoty bądź „końcówki wynagrodzenia” na rzecz wybranej organizacji pozarządowej.

Możesz pomóc poprzez

4. Zaangażowanie eksperckie

Podziel się swoją wiedzą, doświadczeniem - pomóż rozwijać naszą działalność.

Możesz pomóc poprzez

5. Sponsoring Wydarzeń: Coroczny koncert charytatywny, spotkania integracyjne dla naszych podopiecznych i ich rodzin

Od 21 lat w okolicach grudnia, każdego roku organizujemy jubileuszowy koncert charytatywny w podziękowaniu dla wolontariuszy i wszystkich ludzi dobrej woli, którzy w minionym roku wspomogli działalność naszego Hospicjum. Wydarzenie odbywa się w Auli UAM. Gośćmi wydarzenia są osobistości pełniące wysokie funkcje rządowe, samorządowe, wojskowe, uczelniane, prezesi firm, przedstawiciele mediów i wielu innych.

Możesz pomóc poprzez

6. Zbiórki publiczne

Zorganizujmy wspólnie zbiórkę publiczną na rzecz naszego Hospicjum w twojej firmie.

Jesteś zainteresowany wspólnym niesieniem pomocy?

Zapraszamy Cię do kontaktu:

Dr n. przyr. Krzysztof Sawiński
Prezes WSWOP „Hospicjum Domowe”
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przekaż 1% na Hospicjum dla dzieci i dorosłych w Wielkopolsce

Wielkopolskie Stowarzyszenie Wolontariuszy Opieki Paliatywnej „Hospicjum Domowe” jest Organizacją Pożytku Publicznego o numerze KRS: 0000076882, dzięki czemu możesz przekazać nam 1% podatku dochodowego.

Jak przekazać 1% podatku?

Lilian & Adam

Bednarska 4,
60-571 Poznań

61 855 11 76

KRS: 0000076882

Nr konta bankowego:

52 1090 1447 0000 0000 4404 7690

Copyright © 2019 Wielkopolskie Stowarzyszenie Wolontariuszy Opieki Paliatywnej "Hospicjum Domowe"

Wykonanie: Empressia